meble ogrodowedrewbud
meble ogrodowemail

Najwyższej jakości dachy ze strzechy – oferta

Pokrycia budynków mieszkalnych trzciną wodną

Dachy ze strzechy

Dachy ze strzechy są idealne dla osób, które cenią efektowne i trwałe rozwiązania w przystępnych cenach. Również ich konserwacja nie wymaga dużych nakładów finansowych. Dzięki kilku zabiegom będą się pięknie prezentować przez wiele lat (nawet 100!). Dachy ze strzechy trzcinowej są również bardzo ekologiczne, tłumią hałasy (także cywilizacyjne) i wytwarzają specyficzny mikroklimat. Odpowiednie krycie dachu trzciną chroni budynek przed zawilgoceniem, pleśnią oraz grzybem (dzięki właściwej wentylacji).

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami, które umieściliśmy na stronie internetowej. W razie pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt, chętnie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Altany ogrodowe

Altany kryte trzciną

Szukasz niebanalnego pomysłu na ogród? Wybierz nietuzinkowe altany kryte strzechą. Trzcina jest naturalnym materiałem posiadającym wiele zalet. Jest wytrzymała, posiada właściwości termoizolujące, skutecznie wycisza różnego typu hałas. Altany ogrodowe ze strzechy trzcinowej długo zachowują swój oryginalny wygląd, a konserwacja tego typu krycia nie jest skomplikowana i polega przede wszystkim na regularnych przeglądach i uzupełnianiu ewentualnych braków trzciny. Z tych powodów jest to coraz bardziej popularna metoda krycia altan ogrodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z całością bogatej oferty. Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Gwarantujemy 100% satysfakcji! Zapraszamy do współpracy!

Huśtawki


Stoły, ławki


Krzesła

Grillo-wędzarnie z piaskowca

- Drewutnie
- Studnie
- Karmniki
- Domki letniskowe
- Pomosty
- Place zabaw
oraz inne...


Strona główna | Realizacje | Poradnik | Kontakt
Nasza oferta: Dachy z trzciny | Altany kryte strzechą
DrewBud - Oferujemy wykonanie mebli ogrodowych, takich jak: altany ogrodowe, huśtawki ogrodowe, ławy
ogrodowe, ławeczki ogrodowe, stoły, drewutnie, place zabaw, pomosty ogrodowe oraz inne.

Wszelkie Prawa © 2014 by DrewBud
Created by Pozycjonowanie Stron Częstochowa || Drewno Opałowe Kominkowe Częstochowa || Sztuki Walki Częstochowa