meble ogrodowedrewbud
meble ogrodowemail

Dachy z trzciny – pokrycia z naturalnego surowca

altana z dachem krytym strzechą

Poza dachami z trzciny, specjalnością naszej firmy są trwałe i solidne altany ogrodowe kryte strzechą. Tego typu obiekty wyróżniają się przede wszystkim ekologicznym charakterem, a wykorzystywane w nich elementy trzcinowe są produktami środowiska naturalnego, w pełni odnawialnymi i doskonale wpisującymi się w otaczający nas krajobraz.

Konstruowane przez naszych pracowników altany kryte trzciną są nie tylko zdrowe i ekologiczne, ale także niezwykle trwałe – są w stanie wytrzymać nawet sto lat. Strzecha dzięki możliwości plastycznego kształtowania, umożliwia tworzenie obiektów z jedynymi w swoim rodzaju pokryciami dachowymi, wyróżniającymi się spośród innych i przynoszącymi satysfakcję właścicielom.

Do budowy altan z trzciny wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane surowce, aby realizowane przez nas konstrukcje mogły charakteryzować się odpowiednimi właściwościami. Ogromną zaletą naszych altan krytych trzciną są nie tylko doskonałe parametry termoizolacyjne czy akustyczne, ale także niezwykle atrakcyjny wygląd.

Estetyczne altany z trzciny do ogrodu

Dzięki wysokiej jakości materiałom, które stosujemy, wznoszone przez nas altany ogrodowe kryte strzechą odznaczają się niepowtarzalnymi walorami estetycznymi i wyjątkowymi właściwościami termicznymi. Połacie trzcinowe oddychają w naturalny sposób, bez względu na to, czy surowiec został przymocowany do łat czy poddany odeskowaniu. Warto też podkreślić, że zdecydowana większość altan krytych strzechą praktycznie nie wymaga jakiejkolwiek konserwacji – obiekty te naturalnie „się starzeją”.

wnętrze dachu altany krytego strzechą

Wykonujemy altany z trzciny, które mogą być wyposażone w:

Każda tworzona przez nas altana ogrodowa kryta strzechą jest inna, a jej projekt staramy się zawsze dostosować do indywidualnych oczekiwań i wymagań klienta. Nasze altany kryte trzciną posiadają duszę i niepowtarzalny wygląd, a ponadczasowość tego typu obiektów sprawia, że nigdy nie wyjdą one z mody. Dzięki trwałości i wytrzymałości stosowanych materiałów, konstrukcje te mogą z powodzeniem towarzyszyć wielu pokoleniom.


Strona główna | Realizacje | Poradnik | Kontakt
Nasza oferta: Dachy z trzciny | Altany kryte strzechą
DrewBud - Oferujemy wykonanie mebli ogrodowych, takich jak: altany ogrodowe, huśtawki ogrodowe, ławy
ogrodowe, ławeczki ogrodowe, stoły, drewutnie, place zabaw, pomosty ogrodowe oraz inne.

Wszelkie Prawa © 2014 by DrewBud
Created by Pozycjonowanie Stron Częstochowa || Drewno Opałowe Kominkowe Częstochowa || Sztuki Walki Częstochowa