meble ogrodowedrewbud
meble ogrodowemail

Karmnik, Studnie drewniane, Pomosty


Karmnik przyciąga ptaki.

karmnikŚpiew ptaków działa odprężająco, uspokaja. Najlepszym sposobem, by zwabić ptaki do swojego ogrodu, jest zbudowanie lub zakup karmnika. Jeśli chcemy, by nasz karmnik był nie tylko miejscem, w którym ptaki mogą się posilić czy napoić, warto zainwestować w karmnik drewniany. Będzie on oryginalną ozdobą każdego ogrodu, doskonale wkomponuje się w otaczającą roślinność.

Studnie drewniane - rustykalna ozdoba ogrodu.

studnie drewnianeDla miłośników stylizowanych na wiejskie, rustykalnych ogrodów, jako dekorację i dopełnienie roślinności, mogą wybrać studnie drewniane. Takie studnie, zrobione z drewna, mogą służyć jako osłona mało estetycznego kranu ale też jako oryginalny kwietnik. Wszystko to zależy od naszej koncepcji i pomysłowości.

Pomosty, dla posiadaczy oczek wodnych i stawów.

PomostyWłaściciele ogrodów ze zbiornikiem wodnym na swoim terenie, zainteresują się pomostami. Drewniane pomosty urozmaicą każdy ogród. Mogą być miejscem do wypoczynku i relaksu. Dla osób, które nie mają oczek wodnych, drewniane pomosty ciekawie wyglądają jako element architektoniczny.Właściwie zagospodarowany ogród to wygoda ale i ład i porządek. Dobrze kiedy w ogrodzie wszystko ma swoje miejsce i nie jest przypadkowo poumieszczane. Możemy wtedy pomyśleć o jego upiększaniu i dekorowaniu. Studnie drewniane są jednym z elementów dekoracyjnych i możemy je przeróżnie wykorzystać. Świetnie sprawdzą się również jako kwietnik. Dla osób posiadających oczko wodne czy mały stawik, doskonałym wyborem będą pomosty, z których można np. łowić ryby. Miłośnicy przyrody ucieszą się instalując w swoim ogrodzie karmnik, który przyciągnie, zwłaszcza zimą wiele gatunków ptaków. Dekoracje jakie wybieramy do ogrodu, powinny być spójne z roślinnością. Ważne by zachować umiar i spójność w wyborze architektury ogrodowej i dekoracji.

Strona główna | Realizacje | Poradnik | Kontakt
Nasza oferta: Dachy z trzciny | Altany kryte strzechą
DrewBud - Oferujemy wykonanie mebli ogrodowych, takich jak: altany ogrodowe, huśtawki ogrodowe, ławy
ogrodowe, ławeczki ogrodowe, stoły, drewutnie, place zabaw, pomosty ogrodowe oraz inne.

Wszelkie Prawa © 2014 by DrewBud
Created by Pozycjonowanie Stron Częstochowa || Drewno Opałowe Kominkowe Częstochowa || Sztuki Walki Częstochowa